Hakkımızda

20 Yılı Aşkın Tecrübemizle Sizlere Hizmet Vermekteyiz

Kuruluşumuz

1997 yılından beri perde tasarım ve üretim alanında faaliyet gösteren kurucu ortaklarımızın, sektörde edindikleri bilgi ve deneyim neticesinde “Günev Perde”hayat bulmuş ve 2014 yılında resmen kurulmuştur.

Kuruluşunun öncesi ve sonrasında sektörde her daim var olan, kendini geliştiren şirketimiz perde tasarım ve üretim alanında uzmanlaşmış olmasının yanı sıra, ürün yelpazesine duvar kağıdı tasarım ve uygulamasını ekleyerek faaliyet alanlarını  genişletmiştir.

Sektörle paralel olarak büyüyen ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan Günev Perde, tüm bu kaliteyle estetiği de birleştirerek en yeni estetik figür ve renkleri ürün yelpazesine katmıştır.

Vizyonumuz

Ürünlerinde kalite ve estetiği benimsemiş olan Günev Perde,  her daim sektörün takipçisi olmuş ve iyi ürünü tamamlayan en büyük etkenin iyi hizmet olduğu anlayışını benimsemiştir.

Bu doğrultuda kurumsal bir çatı altında bulunan, sektörün öncüleriyle iş yapan, emin adımlarla iyi bir yer edindiği perde ve duvar kağıdı sektöründe liderliği hedefleyen şirketimiz, amacından şaşmadan, emin adımlarla bu doğrultu da ilerlemektedir.

Misyonumuz

Sektörde hedeflediği yere emin adımlarla ilerleyen Günev Perde, kaliteyi misyon edinerek kaliteli hizmet sunmaya kuruluşundan itibaren devam etmektedir ve sürekliliğinin sağlanacağı her daim güvence altındadır.

İşinin her aşamasında müşteri ilişkilerine ve yaptığı işe önem veren şirketimiz, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, misyonunun değişmeyen yapı taşları arasına eklemiştir.

"Perde Modellerimiz İle Yaşam Alanlarınıza Renk Katın"